Filters Reset
Save Snapshot
6 Properties
6 Sold Properties
List
The average price in the selected areas has remained stable. Learn more
- 1/18 18
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$467,500 2.4%
$479,000
- 1/23 23
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$540,000 1.8%
$550,000
- 1/24 24
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$562,500 1.3%
$569,900
- 1/32 32
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$527,000 3.1%
$544,000
- 1/20 20
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$358,000 4.5%
$375,000
- 1/33 33
2 Beds 2 Baths 1,392 SqFt$400,000 2.4%
$409,900
- 1